Włodar Developer

Wileńska 17

Okulickiego Park

Okulickiego Park

Projektując Okulickiego-Park, twórczo odzieliliśmy strefę mieszaniową od strefy usługowej. Lokale mieszkalne rozpoczynają się od pierwszego piętra, a kończą na piętrze szóstym, skąd rozpościera się oszałamiający widok na Częstochową z perspektywy dzielnicy Parkitka. Na parterze zaprojektowaliśmy garaże oraz część handlowo-usługową, płynnnie nawiązującą do architektury otoczenia.

Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, posiadaja balkon. Wysokie przeszklenia pięknie wprowadzają światło do wnętrz. Podziemne hale garażowe z pomieszczeniami piwnicznymi połączone są windami z wszystkimi kondygnacjami. 

Rozpoczęliśmy trzeci etap

Włodar Wiesław Włodarczyk S.J.
Włodar Wiesław Włodarczyk Spółka Jawna jest największym w regionie częstochowskim producentem betonu działającym na rynku od 1993 roku. Do zakresu działalności przedsiębiorstwa należy ponadto budownictwo o charakterze użyteczności publicznej, mieszkaniowej i przemysłowej; remonty i renowacje; hurtowa i detaliczna dystrybucja materiałów budowlanych.

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja, transport oraz sprzedaż finalna najwyższej jakości betonu oraz prefabrykatów betonowych.

WŁODAR posiada pięć zautomatyzowanych i skomputeryzowanych wytwórni betonu, zlokalizowanych w Częstochowie, Myszkowie, Oleśnie, Bloku Dobryszyce oraz Kamionce.
WŁODAR posiada w swoim nowoczesnym parku maszynowym własne pompy do betonu o długości od 26 mb do 38 mb oraz własne betonomieszarki o ładowności od 7m3 do 10m3.

WŁODAR posiada własną, w pełni skomputeryzowaną, wytwórnię betonu o wysokiej. Beton, w razie potrzeby, może być dostarczany 24h na dobę, a nad sprawnością przebiegu procesu czuwa grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Beton produkowany jest w klasach od B10 do B45. 

Proces produkcji betonu sprawdzany jest w sposób ciągły przez wewnętrzną kontrolę jakości oraz specjalistyczne laboratorium. 
Ponadto firma posiada zakład prefabrykacji betonowej. Beton produkowany w firmie WŁODAR jest zgodny z normą PN-88/B-06250 Beton towarowy zwykły.

Firma Włodar jest generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Budujemy i sprzedajemy mieszkania o zróżnicowanych standardach i przeznaczeniu. Nasze budynki wykorzystują w swej konstrukcji najnowocześniejsze technologie, budujemy solidnie wykorzystując tylko sprawdzone komponenty renomowanych producentów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi oraz profesjonalnie przygotowanej kadrze jesteśmy w pełni przygotowani do rozpoczęcia współpracy z Państwem, stawiając sobie przy tym poprzeczkę na najwyższym europejskim poziomie. Potwierdzeniem tego jest zaufanie i satysfakcja klientów, którzy podjęli z nami współpracę.

Włodar Developer
W 2008 roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę o budownictwo mieszkaniowe w ramach rozwoju działalności deweloperskiej. Nasze aktualne i przyszłe realizacje to budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe i komercyjne.

Firma w obszarze działalności deweloperskiej oferuje:

budynki wielorodzinne, które dzielą się na następujące segmenty rynku:

  • mieszkania popularne i mieszkania o podwyższonym standardzie,
  • apartamenty,

domy jednorodzinne:

  • w zabudowie szeregowej,
  • wolnostojące,

obiekty komercyjne.